Podmienky použitia

Každý používateľ stránky www.topuctovnici.sk nesie plnú zodpovednosť za publikované názory podľa právneho poriadku Slovenskej republiky. Všetky publikované názory musia byť pravdivé a zodpovedať skutočnosti. Publikované názory musia byť v súlade so zákonmi SR a nesmú zasahovať do práva na ochranu osobnosti podľa ustanovení Občianskeho zákonníka. Každý užívateľ nesie aj trestnoprávnu zodpovednosť za svoje publikované názory.

Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo bez udania dôvodu odstrániť príspevky, ktoré nie sú v súlade s dobrými mravmi a porušujú platné zákony SR Zaznamenávame všetky IP adresy príspevkov uverejnených na stránke www.topuctovnici.sk a v prípade potreby budú tieto adresy poskytnuté príslušným orgánom.

Portál topuctovnici.skje určený pre širokú verejnosť,avšak pridávanie hodnotení účtovníkov a zariadení je umožnené len registrovaným používateľom. Prevádzkovateľ webovej stránky topuctovnici.sk nezodpovedá za obsah a pravdivosť

Spracovanie osobných údajov

Všetky osobné údaje získané pomocou registrácie sú spracované v súlado so zákonom č. 428/2002 Z.z. V prípade osoby sa ukladá emailová adresa, meno resp. prezývka registrovaného a heslo. V prípade firmy sa ukladá názov firmy, IČ a kontaktné údaje. Každý užívateľ musí súhlasiť so všeobecnými podmienkami portálu. Používatelia, ktorí pri registrácií súhlasili so zasielaním newslettra, budú dostávať emailové správy týkajúce sa portálu topuctovnici.sk. Zo zoznamu adresátov pre zasielanie newslettra je možné sa odhlásiť kilknutím na odkaz uvedený v každej emailovej správe prijatej z adresy newsletter(zavináč)topuctovnici.sk.

Používatelia a účtovníci, ktorí sa na stránke zaregistrujú a pridajú do svojho profilu aj fotky, súhlasia s možnými rizikami neprípustných foriem spracúvania tretími osobami, ktoré fotografie môžu získať z internetového portálu.

Pre účtovníkov

Každý účtovník môže reagovať na komentáre vo svojom profile. Reagovať môže však až po bezplatnom zaregistrovaní.

Registrácia osoby aj firmy je bezplatná. Priradenie účtovníka a firmy k profilu sa vykonáva na základe IČ spoločnosti. Každá takáto registrácia bude schválená manuálne najviac do 1 pracovného dňa. Ak registrovanej osobe alebo firme do 1 dňa nepríde email potvrdzujúci funkčnosť registrácie, je potrebné napísať nám na info(zavináč)topuctovnici.sk

Registrovaná osoba a firma má možnosť upraviť si kontaktné údaje a doplňujúce informácie a taktiež má možnosť reagovať na komentáre vo svojom profile.